Våra kontaktuppgifter som QR-kod
Våra kontaktuppgifter som QR-kod. Scanna och spara i mobilen!

info@maxdialog.se   08-83 33 00

Kontakta oss

08-83 33 00

info@maxdialog.se

Bällstaågatan 24 (fd Bällstaåvägen 24)
168 70 Bromma, Stockholm

Våra öppettider är vardagar kl 8-17

Våra kontaktuppgifter som QR-kod
Våra kontaktuppgifter som QR-kod.
Scanna och spara i mobilen!
Maxdialog på Facebook Maxdialog på Twitter

Vi på Maxdialog

Projektledare

Björn Mattsson

Jan Lundemo

Christer Gustafsson

bjorn@maxdialog.se

lundemo@maxdialog.se

christer@maxdialog.se

08-522 35 640

08-522 35 641

08-522 35 642

Original & produktion

Björn Sahlberg

André Larsson

Tom Timmergård

bjorn.sahlberg@maxdialog.se

andre@maxdialog.se

tom@maxdialog.se

08-522 35 643

}

08-522 35 644

Ateljé & logistik

Christel Schmidt Lindholm

Arben Fejzullahu

Felix Roll

Kristin Nyfelt

Lessong Faye

christel@maxdialog.se

arben@maxdialog.se

felix@maxdialog.se

kristin@maxdialog.se

liz@maxdialog.se

08-522 35 645

08-522 35 646

}

08-522 35 647

Hitta till oss

Visa större karta

Med buss, tåg eller spårvagn

Tvärbanan

Hållplats Bällsta bro, sedan promenad ca 500 meter.

Buss

Buss 112 eller 113 hållplats Bällsta bro. Promenad ca 300 meter.

Tunnelbana eller pendeltåg

Ca 900 meter från från Sundbyberg centrum.

– Välkommen!

SL

Reseplanerare

Maxdialog - för expo, event, sport & butik

Displaylösningar & print för expo, event, sport & butik.

Om oss      info@maxdialog.se      08-83 33 00      Bällstaågatan 24, Bromma, Stockholm